«Нафтогаз» призупиняє закупівлю газу в «Газпрому»

«Нафтогаз» призупиняє закупівлю газу в «Газпрому»

«Нафтогаз» призупиняє закупівлю газу в російської компанії «Газпром» з 1 липня 2015 року. Про це йдеться у заяві компанії, оприлюдненій у вівторок ввечері, передає Українська правда.

«У зв’язку з тим, що 30 червня 2015 року завершується термін дії додаткової угоди між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром», а умови подальшого постачання російського газу в Україну не були узгоджені сьогодні під час тристоронніх переговорів у Відні, «Нафтогаз» припиняє закупівлю газу в російської компанії», — йдеться в заяві.

«Транспортування газу територією України для європейських клієнтів «Газпрому» продовжуватиметься в повному обсязі, згідно з контрактними умовами», — додали в компанії.

«Важливою умовою відновлення закупівлі російського газу є узгодження тимчасової позиції щодо спірних пунктів контракту між «Нафтогазом» та «Газпромом» на термін щонайменше до завершення 1 кварталу 2016 року», — сказано в повідомленні.

У «Нафтогазі» уточнили, що домовленості мають бути викладені та закріплені в такий спосіб, що надасть кожній зі сторін впевненість у їхньому виконанні.

«Питання остаточних розрахунків між «Нафтогазом» і «Газпромом» буде вирішено в ході арбітражного розгляду стосовно контракту на поставку газу між «Нафтогазом» та «Газпромом» в Арбітражному інституті Стокгольму», — заявили в компанії.

Читайте також: Газові переговори у Відні провалилисязагрузка...

Читайте також

Коментарі