У Києві збудують новий ТРЦ

У Києві збудують новий ТРЦ

Скоро центр Києва поповниться ще одним гігантським торгово-розважальним центром — авторським проектом ТОВ «Мандарин-плаза», пише Domik.ua.

На Либідській площі в п’ятиповерховій будівлі площею в 122 382 кв. м, городянам запропонують екзотичні розваги: ​​гірськолижний серфінг, ролледром, скалодром, батути і т.д.

Спочатку будівельна компанія планувала звести на цій території житлові багатоповерхівки або бізнес-центр, але в підсумку зупинилася на варіанті ТРЦ. Стиль споруди — футуристичний з асиметричними деталями.

Зводити новий ТРЦ буде ТОВ «Мандарин-плаза». Це забудовник, який будував Blockbaster Mall на Петрівці і Lavina Mall на Берковцях.

Будівля ТРЦ інтегрують з сусідньою багатоповерхівкою Інституту технічної інформації. Примітно, що зовсім поруч вже діє ТРЦ Ocean Plaza.

Також забудовник може взятися і за будівництво станції міської електрички «Либідська». Для зручності нового ТРЦ, проектувальники думають над продовженням Залізничного шосе під Деміївська шляхопроводом. Це створить зручні умови для нижнього під’їзду до торгово-розважального центру. Але це питання у інженерів поки на порядку денному.

Читайте також: «Більшовик» на Шулявці перетвориться на «Космополіт»загрузка...

Читайте також