Кличко сподівається, що нова патрульна поліція ефективно боротиметься з МАФами

Кличко сподівається, що нова патрульна поліція ефективно боротиметься з МАФами

Міська влада очікує більш ефективної роботи від правоохоронців та, зокрема, нової патрульної служби щодо наведення ладу в Києві, зокрема і в сприянні боротьбі з незаконними МАФами.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі «5 каналу», передає УНН.

«Всі незаконні кіоски, які не сплатили пайової участі, які платять комусь за «кришу», а не до бюджету, працювати не будуть. Кіоски, що стоять без дозволів, продають тютюнові та алкогольні вироби біля навчальних закладів або розташовані у червоних зонах — працювати не будуть. Сьогодні йде шалений супротив з боку власників МАФів — палять техніку і погрожують комунальникам. Але незважаючи на це, ми лад наведемо!» — зазначив Кличко.

Відповідаючи на запитання, чи допомагають правоохоронці прибирати незаконні МАФи у Києві, мер столиці відзначив, що, співпраця, на жаль, відбувається далеко не завжди.

«Складається враження, що правоохоронні органи на місцевому рівні не тільки не допомогають, а й «кришують» ці МАФи. Ми очікуємо більш ефективної роботи від столичної міліції шодо наведення порядку у Києві. І сподіваємось на реформу міліції і нову муніципальну поліцію, яка захищатиме киян, правопорядок, а не займатиметься «кришуванням». І я радий, що найближчим часом у Києві з’явиться нова патрульна поліція«, — сказав міський голова.

Читайте також: Кличко звинувачує міліцію в бездіяльності під час нападу власників МАФів на комунальниківзагрузка...

Читайте також

Коментарі