СБУ ліквідувала «конверт» з оборотом понад 50 мільйонів гривень

СБУ ліквідувала «конверт» з оборотом понад 50 мільйонів гривень

Співробітники Служби безпеки України припинили у Краматорську діяльність «конвертаційного центру» з оборотом понад 50 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Під час обшуків у офісних приміщеннях «конвертцентру» та помешканнях його організаторів правоохоронці виявили 12 печаток, рахунки та реквізити фіктивних фірм, задіяних у фінансовій оборудці», — йдеться у повідомленні.

Відомо, що конвертаційний центр «обслуговував» низку місцевих підприємств, які у такий спосіб занижували базу для оподаткування та переводили кошти у готівку. Частина з них співпрацювала з компаніями-контрагентами, що зареєстровані на тимчасово окупованих терористами територіях.

«Наразі на рахунки фіктивних фірм у банківських установах накладено арешт. Правоохоронці отримали ухвалу суду на доступ до цієї інформації, яка є банківською таємницею. У приватному гаражі, який використовувався організаторами «конвертцентру» як схованка, співробітники СБУ виявили два пістолети системи «револьвер» та набої різних калібрів», — повідомляє прес-служба.

Відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 205 та ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України. Перевіряється причетність організаторів «конвертцентру» до фінансування терористичних організацій так званих «ДНР/ЛНР».

Читайте також:  СБУ затримала двох шпигунів «ДНР»загрузка...

Читайте також

Коментарі