Стрєлков вважає себе небезпечним для Кремля

Стрєлков вважає себе небезпечним для Кремля

Екс-лідер бойовиків «ДНР» Ігор Стрєлков заявив, що не буде займатися політикою, тому що не хоче примикати ні до опозиції в РФ, ні до «антимайдану». Про це він розповів в інтерв’ю російському виданню, пише Українська правда.

«Якщо я зараз займуся політикою, мені просто доведеться опинитися в опозиції, але я розумію, що в нинішніх умовах опозиція неможлива. З іншого боку, якщо я зараз займуся чисто пропрезидентською політикою, то мені доведеться вбудуватися в якій-небудь сміхотворний «Антимайдан», мені доведеться як чесній людині підписатися під усім цим неподобством, яке твориться навколо», — сказав Стрєлков.

При цьому він додав, що не боїться «замазатися», займаючись політикою.

Читайте також: Стрєлков поскаржився на українські «гіпновипромінювачі»

«Я все-таки офіцер ФСБ, і якби я був чистий як голуб, то в цій службі мені нічого було б робити. Адже я з 1999 по 2005 із Чечні не вилазив. А чим там займається ФСБ, думаю, в загальних рисах зрозуміло — вже точно не гуманітарною допомогою», — пояснив він.

«Справа тут не в тому, щоб замазатися чи ні, а в тому, щоб не нашкодити. Я і так по самі вуха вліз в ситуацію на Україні. Але вийшло, … зовсім не те, що я собі уявляв. Я-то думав, що зворотного шляху немає, і діяв так, щоб спалити мости для відступу, але там, нагорі, мабуть, думали інакше«, — додав Стрєлков.

При цьому, за його словами, він «небезпечний для влади насамперед фактом свого існування».

«Хоча це можна легко виправити. Але зараз, мені здається, владі не вигідно від мене позбавлятися. … Я не вписуюсь в їх стандарт», — заявив Стрєлков.

Читайте також: Стрєлков: Проти Путіна готують переворот

 загрузка...

Читайте також

Коментарі