Білорусь не підтримає пункт про окупацію Криму в резолюції Парламентської асамблеї ОБСЄ

Білорусь не підтримає пункт про окупацію Криму в резолюції Парламентської асамблеї ОБСЄ

Білоруська делегація не підтримає пункт про анексію Криму в резолюції, яку планується прийняти на 24-й сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Про це заявив журналістам 26 червня заступник голови Палати представників Національних зборів Віктор Гумінський — представник Білорусі на сесії ПА ОБСЄ, — передає Делфі.

Сесія пройде 5-9 липня в Гельсінкі. Проект резолюції загального комітету з політичних питань і безпеки розміщений на сайті ПА ОБСЄ. У документі міститься заклик до Росії «скасувати анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь в Україні», а також наголошується на необхідності дотримання принципів непорушності кордонів і територіальної цілісності, мирного врегулювання спорів, рівності прав і самовизначення народів.

 — Ми будемо рухатися у фарватері нашої спільної позиції з цього питання, — сказав Гумінський. — Ми за це питання не голосували ні в ООН, ні на саміті Східного партнерства. Ми заявили, що не можемо за цей пункт голосувати, тому  позиція (на сесії ПА ОБСЄ) буде відповідною.загрузка...

Читайте також

Коментарі