У Києві проходить електронне обговорення нових назв вулиць

У Києві проходить електронне обговорення нових назв вулиць

25 червня розпочалось електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно 15-ти проектів рішень Київської міської ради про перейменування столичних вулиць.

Як повідомляє прес-служба КМДА, це ініційовано відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», і враховуючи рішення комісії з питань найменувань.

Зокрема, у Шевченківському районі пропонується перейменувати вулицю Бабушкіна на вулицю Марка Безручка, вулицю Цюрупинську на вулицю Георгія Дудника, вулицю Щербакова на вулицю Щербаківського, вулицю Блюхера на вулицю Ігоря Турчина, вулицю Піка Вільгельма на вулицю Ружинську.

У Святошинському районі замість вулиць Антонова-Овсієнка, Івана Федька та Примакова з’являться вулиці зі славними іменами Рейнгольда Глієра, Володимира Шульгіна і Володимира Наумовича.

Краєзнавці запропонували вулицю Котовського у Шевченківському та Подільському районах перейменувати на вулицю Рогозів Яр, відновити практику найменування вулиць від назв місцевих природних об’єктів.

Також вулиці Петровського і Омеляна Горбачова у Солом’янському районі можуть змінити назви на честь Івана Світличного та родини Ґалаґанів.

В Оболонському районі вулиці Михайла Майорова та Полупанова пропонується перейменувати на вулиці Петра Калнишевського і Пріорську.

Вулиця Чудновського у Дніпровському районі може бути перейменована на вулицю Григорія Чупринки.

Крім того, вулицю Панфіловців у Печерському районі пропонується перейменувати на вулицю Добровольчих батальйонів.

Читайте також: Московський міст і Московську площу перейменують

Долучитися до процесу обговорення має змогу кожен мешканець Києва. На сайті КМДА у рубриці «Е-МІСТО» – «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів», кожен зареєстрований користувач порталу має змогу проголосувати – погодитися чи не погодитися із запропонованими проектами, висловити свої пропозиції, зауваження, оприлюднити власну редакцію проекту рішення.

Триватиме громадське обговорення два місяці – до 25 серпня 2015 року.

Після завершення обговорення всі отримані пропозиції та зауваження будуть передані до Київради для ухвалення відповідного рішення.загрузка...

Читайте також

Коментарі