Російський політолог звинуватив в протестах у Вірменії «Правий сектор»

Російський політолог звинуватив в протестах у Вірменії «Правий сектор»

Відомий кремлівський політолог Сергій Марков переконаний, що участь у вірменських протестах приймають «Правий сектор» і «українські бойовики».

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 — Вірменія. Хвилювання спровоковані підвищенням цін на електрику, але це привід. Причина, спроба опозиції захопити владу через кольорову революцію. У Вірменії сильна опозиція і вона давно готувалася до цього. У демонстрантів є багато прапорів ЄС, є навіть чорно-червоні прапори Правого Сектора, — розповів він.

За його словами, «підготовлені десятки бойовиків проривають ланцюг поліції».

Відтак, «поліція розганяла не демонстрантів, а спробу захопити площадку для єреванського Майдану шляхом безстрокового сидячого страйку».

 — Якщо демонстрації відбуватимуться мирно, що навряд,  влада буде себе вести мирно і навіть ціни на електрику знизяться. А якщо будуть спроби силою захоплювати громадський простір, то влада відповість силою, пам’ятаючи долю Януковича. Ця атака на Єреван очікувалася, як реакція на непідписання напівколоніального договору про Асоціацію з ЄС і за приєднання до Євразійського союзу. Напевно серед демонстрантів багато бойовиків з України, а керують винесеним зовнішнім штабом ті ж політтехнологи що і київським Майданом, — додав він.

Читайте також: Влада Вірменії пішла на поступки протестувальникамзагрузка...

Читайте також