Мати сержанта Александрова: Росія не повинна кидати мого сина

Мати затриманого на Донбасі сержанта дала перше інтерв'ю журналістам.

Мати сержанта Олександра Александрова, затриманого на Донбасі в бою з українськими військовими, розповіла, що її син ніколи не говорив їй про звільнення з армії.

Про це передає сайт Медуза, посилаючись на першоджерело - агентство Reuters.

Зінаїда Александрова вперше поговорила з журналістами про затримання її сина. Вона зазначила, що навіть якщо він звільнився зі служби, не розповівши їй про це, російська влада не повинна його кидати.

«Я не знаю, що вони (влада) роблять. Мені нічого не говорять», - поскаржилася Александрова.

Затриманий сержант раніше розповів, що намагався додзвонитися до рідних з різних телефонних номерів. Його мати жодного разу не говорила з ним.

«Я зазвичай вішаю трубку, коли номер незнайомий. А якщо це СБУ дзвонить з погрозами? У мене ні з ким немає зв'язку. Як я зрозумію, що це Саша?» - говорить казала мати затриманого.

Зінаїда Александрова вважає, що російська влада повинна докласти більше зусиль для звільнення її сина і другого затриманого росіянина - Євгена Єрофєєва.

«Я просто хочу, щоб мій син швидше повернувся», - сказала вона.

Батько сержанта Александрова відмовився говорити з кореспондентом Reuters. Дружина затриманого не відповіла на телефонні дзвінки.

«Після всього цього я зовсім не дивлюся телевізор. Просто не можу. Кому можна вірити?» - додала Зінаїда Александрова.

Рекомендуємо прочитати

Политолог: Минские соглашения не работают, но они достигли своей главной цели

Минские соглашения не работают, но они достигли своей главной цели — война остановлена, заявил российский политолог Дмитрий Орешкин....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Бойовики "ЛДНР" масово розривають контракти: укомплектованість підрозділів складає менше 50%

Керівництвом ЗС РФ у наказовому порядку вимагається прискорити формування і відправку команд сержантського та рядового складу для комплектування підрозділів бойовиків....