СБУ викрила і затримала трьох бойовиків «ДНР»

СБУ викрила і затримала трьох бойовиків «ДНР»

Служба безпеки затримала ще трьох бойовиків терористичної організації «Донецька народна республіка».

Зокрема, заступника командира одного з підрозділів терористичного угруповання «МГБ ДНР» Служба безпеки України затримала в Маріуполі, — повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначають, що 41-річний бойовик з червня 2014 року брав участь у військовому протистоянні на боці терористів, підшуковував спільників на підконтрольній Україні території, організовував ввезення зброї та вибухівки до Маріуполя.

Мешканець Донецька був у безпосередньому підпорядкуванні «Іспанця» – другої особи в т.зв. «МГБ».

Також в районі проведення антитерористичної операції СБУ затримала бойовика терористичного формування «СВД Беркут», що брав участь у збройному конфлікті на сході України.

Він зізнався, що пройшов військову підготовку у російських інструкторів. Терорист повідомив, що в складі угруповання також є громадяни Російської Федерації.

Також було затримано мешканця Волноваського району, який вступив до роти мінометників терористичної організації «ДНР» під командуванням бойовика з позивним «Волоха».

Повідомляють, що терорист брав безпосередню участь у бойових діях поблизу Маріуполя, обстрілював селище Павлівка з мінометів, що були привезені з Ростовської області.загрузка...

Читайте також