Казахстан знімає обмеження з імпорту продукції 8 українських молочних підприємств

Казахстан знімає обмеження з імпорту продукції 8 українських молочних підприємств

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України досягло домовленості на зняття обмежень імпорту молочної продукції кількох українських виробників до Казахстану. Про це повідомила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі — Торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє прес-служба міністерства.

За словами Микольської, Мінекономрозвитку вдалося узгодити зняття тимчасових обмежень на ввіз на територію Казахстану молочної та м’ясної продукції 8 українських виробників — «Житомирський маслозавод», Канівська філія ТОВ «Клуб Сиру», «Літинський молочний завод», «Куп’янський молочноконсервний комбінат», Компанія «Зевс ЛТД», «Свіженька», «Черкаська продовольча компанія», «Техмолпром».

Читайте також: Лукашенко пригрозив вийти з Митного союзу

«Мінекономрозвитку та Держветфітослужба продовжують роботу щодо зняття тимчасових обмежень казахстанською стороною на ввіз продукції інших українських підприємств. Зокрема, йдеться про «Молочний дім», «Лакталіс — Миколаєв», «Ічнянський молочноконсервний комбінат», «Звенигородський сироробний комбінат», «Жашковський маслозавод», «Барський птахокомбінат», «Комплекс «Агромарс», — йдеться у повідомленні.

Микольська також зазначила, що міжнародна підтримка для України наразі критично важлива.

«Разом з тим, ми також маємо будувати нові партнерські зв’язки на майбутнє — створювати ринки для наших виробників та експортерів, ставати передбачуваним партнером у СОТ, з яким країни бажатимуть активно торгувати», — наголосила вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі