Уряд дозволив вилучати автівки для потреб армії

Уряд дозволив вилучати автівки для потреб армії

Кабінет міністрів визначив порядок вилучення транспорту на час мобілізації. Згідно зі змінами до положення про військово-транспортний обов’язок, які оприлюднені на Урядовому порталі, автотранспорт буде безкоштовно вилучатися для потреб армії.

«Під час мобілізації для задоволення потреб військових формувань здійснюється безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності на умовах повернення їх після оголошення демобілізації», — йдеться у документі.

Водночас зазначається, що залучати транспорт будуть військові комісаріати, які зобов’язані повернути його протягом 30 днів після оголошення демобілізації. Окремо передбачено також порядок компенсації шкоди, завданої транспортним засобам і техніці в результаті їх залучення за мобілізацією.

Натомість, згідно з документом, від передачі транспортних засобів можуть звільнити підприємства, установи та організації у зв’язку з виконанням ними встановлених мобілізаційних завдань за наявності укладеного з Міноборони відповідного договору, а також за умови, що їхній транспорт задіяний у виробничому процесі виконання мобілізаційних завдань. Ще однією причиною для звільнення від передачі техніки є висока суспільна потреба.

Перелік таких підприємств буде затверджувати Кабмін за поданням Міноборони.загрузка...

Читайте також

Коментарі