У мережі з'явилось відео, як вірменська влада розігнала свій майдан

На жаль, історія повторюється. Вірменська влада зробила те саме, що зробила влада Януковича зі студентським Майданом. Вона його розігнала, розбиваючи голови і відеокамери.

Для розгону сидячої забастовки студентів використали водомет. Про це повідомила активістка у соцмережі:

Zara Harutyunyan: В 6 утра в сидячую забастовку пустили водомёт. Водомёт ехал за людьми до начала ул. Баграмяна, все бежали и срывались от струй. Примерно половина, если не больше, участников забастовки были менты в гражданском, они били сильнее всего С начала Баграмяна красные береты (омон) и менты в полной амуниции начали ловить всех, жестоко избивали дубинками из добежавших до Сарьяновского садика первым задержали Антона, 4 человека, избивали я успела спрятаться и потом убежать с Оперы забрали всех, через полчаса после разгона на Опере были только менты (не считая нескольких проскользнувших), гражданские со специальными повязками КАМЕРЫ СЛОМАНЫ, у задержанных отобрали все носители информации, у журналистов, кажется, тоже Прямая трансляция azatutyun.am прерывается с момента начала разгона (с применения водомёта).

Нагадаємо, вчора кілька тисяч людей перекрили проспект Баграмяна в Єревані (Вірменія), де знаходиться резиденція президента країни Сержа Саргсяна. Жителі столиці протестували проти підвищення тарифів на електроенергію.

Рекомендуємо прочитати

В России открыли уголовное дело по убийству Вороненкова

В России открыли уголовное производство по факту убийства в Киеве бывшего депутата Госдумы РФ Дениса Вороненкова....

Це може бути цікавим

Тимошенко оголосила проведення дострокових виборів Президента України в жовтні цього року

Тимошенко оголосила проведення дострокових виборів Президента України в жовтні цього року....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Не жарт: Програма «Доступні ліки» не вступить в дію 1 квітня

Аптечна професійна асоціація України стурбована тим, що програма «Доступні ліки», старт якої вже анонсовано, через ряд вагомих причин, не вступить в дію, як обіцяно з першого квітня....