У Києві митці досліджуватимуть, як почуває себе людина під час війни

З 25 по 28 червня Bottega Gallery під кураторством Марини Щербенко представить проект «Resentment» на ярмарку сучасного мистецтва ArtVilnius’15 (Литва). Цьогоріч Україна стала почесним гостем заходу, про це повідомляється на офіційному сайті арт-ярмарку: «A novelty of ArtVilnius’15 is a guest country which is Ukraine at this year’s event. ArtVilnius’15 will present works of contemporary artists of the strongest art galleries from Kiev and Dnepropetrovsk».

Проект «Resentment» спрямований на дослідження ситуації, коли людина опиняється в умовах агресії. Це реакція куратора Марини Щербенко та її команди на події, які відбуваються в Україні протягом останнього року. Забуваючи історичне надбання, нехтуючи простими людськими цінностями, даючи волю жорстоким, «тваринним» інстинктам, люди знущаються один над одним, вбивають, катують… Ресентимент, породжений непередбачуваними обставинами в житті українців, спровокований зовнішньою агресією, представлений у цьому проекті творчою рефлексією художників, а також через репортажні фото- та відео роботи, на яких зафіксовані реальні події.

Залучені до проекту роботи мають на меті спровокувати реакцію глядача та спрямувати на роздуми про глибинне, про те, що врешті-решт необхідно в собі подолати заради змін у майбутньому.

В рамках проекту «Resentment» на ArtVilnius’15 будуть представлені роботи Назара Білика, Аліни Максименко, Даниїла Галкіна, Марини Талютто, Руслана Тремби, Марії Куликівської, Романа Михайлова й Дар’ї Кольцової.

Нагадуємо, що проект «Resentment» задуманий куратором Мариною Щербенко як серія виставок та інших заходів про наслідки агресії (у випадку України – війни). Перший етап проекту було реалізовано в лютому 2015 року в Щербенко Арт Центрі. До ArtVilnius’15 команда Bottega Gallery адаптувала напрацьований матеріал – проект «Resentment» формує інформаційний контекст, який має бути цікавим для західного глядача також, оскільки піднімає актуальні й для нього проблеми (як то війна чи тероризм).

Рекомендуємо прочитати

Глава династии Габсбургов рассказал о своей семье

Глава династии Габсбургов Карл Фон Габсбург рассказал о своей семье....

Це може бути цікавим

Падающий лыжник стал "звездой" чемпионата мира в Финляндии

На чемпионате мира по лыжам, который сейчас проходит в финском городе Лахти, выступил представитель экваториальной Венесуэлы, что в Южной Америке....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Вышла новая реклама Pepsi с Джудом Лоу в главных ролях

В ролике Джуд Лоу принял обличие демона с острова Онигасима и отважно сражается с японским героем Момотаро....