Плотницький викине на вулицю 60% шахтарів

Плотницький викине на вулицю 60% шахтарів

У незаконному угрупованні «ЛНР» планують звільнити близько 60% працівників шахт. Про це повідомив на щоденному брифінгу в спікер Адміністрації президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, повідомляють Новости Донбасса.

«За оперативною інформацією, окупаційна адміністрація планує звільнити близько 60% працівників шахт на контрольованій території, а саме: на підприємствах Лутугинського району — близько 800 осіб, Слов’яносербського і Перевальського районів — близько 1 тис. осіб, м.Красний Луч та міст-супутників — до 5,5 тис. осіб», — сказав він.

Також він зазначив, що українська розвідка фіксує погіршення морального стану в рядах незаконних збройних формувань. Бойовики, які прибули в село Жовтень Новоазовського району для несення чергування на блокпостах незадоволені умовами служби.

Основні причини — несвоєчасна виплата грошового забезпечення, і відсутність засобів спостереження та охорони (тепловізорів, приладів нічного бачення і т.д.). Тим не менше, глави НВФ намагаються створити власне так зване військове училище в Донецьку, яке готуватиме нових бойовиків.загрузка...

Читайте також

Коментарі