Оперативне зведення із зони АТО: Бойовики постійно атакують

Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують активні обстріли позицій сил АТО і цивільних об'єктів, використовуючи, крім озброєнь калібром до 100 мм, також 122-мм і 152-мм артилерію, 120-мм міномети, бронетехніку. Про це у ранковому зведенні повідомляє група "Інформаційний опір".

Тривали «традиційні» обстріли бойовиками позицій і об'єктів в районі н.п. Піски, Дослідне, Водяне та Авдіївка. У даних районах терористи застосували 122-мм артилерію, а також неодноразово - мобільні бронегрупи (в районі Дослідного і Авдіївки - танки), для прицільного обстрілу передових позицій українських військ. Тактика застосування бойовиками бронегрупи залишається колишньою - вихід на позиції, від 5-6 до 10 прицільних пострілів, потім швидкий відхід під прикриттям вогню мінометів.

В районі північніше Авдіївки терористи кілька разів відкривали вогонь з 82-мм мінометів та озброєння бойових броньованих машин (ББМ). Зокрема, 2 БМП-2 бойовиків одночасно з АГС-17 вели вогонь по передовому опорному пункту сил АТО. Також на даному напрямку терористи ведуть дорозвідку і коригування артилерійського вогню, зафіксовано використання звукометричних і оптико-електронних засобів для ведення артилерійської розвідки.

У районі н.п.Мар'їнка тривали обстріли бойовиками позицій сил АТО з АГС-17 і 82-мм мінометів, кілька разів були застосовані 120-мм міномети. Основна загроза в даному районі - робота групи професійних снайперів терористів, які регулярно ведуть обстріли позицій українських військ з «зеленки» на «нейтральній смузі».

Відзначається зростання активності формувань російсько-терористичних військ на Лисичанско - Сєвєродонецькому напрямку. У район н.п. Желобок по Бахмутовській трасі бойовиками перекинута арт-група і кілька мінометних підрозділів, які протягом останньої доби вели обстріли позицій українських військ. Також відзначаються обстріли з 122-мм артилерії позицій в районі н.п. Золоте і далі вздовж траси на Гірське. Одночасно фіксується активне переміщення сил і засобів терористів (значна кількість бронетехніки і транспорту) на Стаханов, Первомайськ та Брянку.

Також наголошується активність бойовиків на Світлодарському плацдармі - по н.п. Луганське «працювала» зв'язка «танки-міномети», по Лозовому і сусідньому опорному пункту сил АТО наносилися удари з 152-мм артилерії (позиції - в районі Ірміно-Брянка).

Уздовж р. Сіверський Донець (в районі Щастя, Трьохізбенки і Станиці Луганської) бойовики ведуть обстріли зі стрілецького озброєння, АГС-17 і ЗУ-23-2, фіксуються бойові щіткнення ДРГ терористів і бойової охорони українських військ.

На Приморському напрямку фіксувалися обстріли з боку бойовиків з 82-мм мінометів і стрілецької зброї.

Відзначається активне перекидання артилерії і бронетехніки терористів в район н.п. Горлівка (концентрується в районах на північ і захід від даного н.п.). У самій Горлівці зафіксована передислокація бронегрупи бойовиків (7 танків + 2 БМП-2 + 1 МТ-ЛБ + кілька «Уралів») в район шахти ім.Леніна.

З Луганська частина бойової техніки терористів (11 одиниць ББМ і 5 танків) відправляється в т.зв. «Лутугинський навчальний центр» російсько-терористичних військ.

У район Тельманового прибула бронегруппа - 2 БТР-80, 1 БМП-2, 1 БМП-1, а також до 70 бойовиків на автобусах.

У районі Новоазовська зафіксовано переміщення артилерії (6 гармат Д-30) у бік Маріуполя.

Рекомендуємо прочитати

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

Це може бути цікавим

Геологи усомнились в существовании больших запасов воды на Луне

Первые свидетельства присутствия воды в лунных породах стали известны в 1970-х....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....