Онук екс-прем’єра Миколи Азарова вчиться в найдорожчій школі Відня і проходить там, як громадянин Росії. Про це у своєму блозі на «Українській правді» написав депутат Сергій Лещенко.

Нардеп навів фотографію Дарія Азарова з випускного альбому найдорожчої віденської школи — American International School, де вартість року навчання може досягати 20 тисяч євро.

Навпроти онука Миколи Азарова написано — «Дарій Азаров, Росія».

87c6e97-1

«Такі фотографії зазвичай роблять у другій половині навчального року. Це — чергове підтвердження того, що сім’я Азарова перебралася назад до Відня, де вони володіють мінімум трьома будинками, а також шале в альпійському селі Марія-Целль (це крім вілли в містечку Ольбія на Сардинії )», — написав депутат.

Читайте також: Непрозорі закупівлі завдали збитків у 50 млрд грн – Мінекономрозвитку

Він нагадав, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Азарова-молодшого за «незаконне збагачення», але ця стаття не підходить для збереження фігуранта у списку санкцій ЄС, звідки Олексія Азарова виключили в березні 2015 року.

Дружину Олексія Азарова навесні 2015 вже бачили в магістраті Відня. «Найімовірніше, оформляла документи постійного перебування в Австрії», — припустив нардеп.

«Після виключення Азарова зі списку санкцій Україна стала на один крок далі від можливості конфіскувати його майно. Особливо гостро те, що Азаров був одним з небагатьох фігурантів списку санкцій, у якого було безліч підтвердженої власності в Європі (крім Австрії та Сардинії, також у Чорногорії )», — додав Лещенко.

«У разі провалу процесу з конфіскації зарубіжної власності українських керівників, що утекли,  генпрокурор Шокін не зможе вийти сухим з води. Всі інструменти для цього — в його руках», — зазначив депутат.

Читайте також: Аваков пропонує узаконити бандитський видобуток бурштинузагрузка...

Читайте також