Кличко пообіцяв переселенцям комфортні умови

Кличко пообіцяв переселенцям комфортні умови

Завдання міської влади — забезпечити максимально комфортні умови проживання для переселенців із зони АТО у Києві. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час відкриття Центру допомоги і тимчасового розміщення вимушено переселених осіб у Деснянському районі столиці. Віталій Кличко відкрив центр разом з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом.

«Сьогодні ми відкриваємо центр, у якому наші співвітчизники, які через агресію Росії вимушені були залишити свій дім, зможуть почуватися комфортно. Ми робимо все для того, аби ці люди змогли отримати тимчасове житло, допомогу, а також, що надзвичайно важливо для них зараз, — психологічну підтримку», — наголосив Кличко.

Мер столиці зазначив, що ремонт у приміщенні провели за рахунок коштів, виділених з міського бюджету. «А наші американські партнери з USAID надали грант, за рахунок якого були закуплені меблі, техніка та облаштований Центр для родин із зони АТО. І я надзвичайно вдячний послу Джеффрі Пайєтту, який сьогодні разом з нами відкриває центр, за сприяння і участь не тільки у питанні допомоги родинам переселенців, а й підтримки України в цей складний час», — сказав Кличко.

Міський голова додав, що протягом останнього року міська влада надала соціальну підтримку близько 6 тисячам внутрішньо переміщених осіб, які звернулися до мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. «Ми також віднайшли кошти, щоб забезпечити пільговий проїзд у громадському транспорті для переселенців із зони АТО – вони можуть безперешкодно отримати картку киянина і користуватися пільгами. Київрада також виділила 25 мільйонів гривень на оздоровлення дітей, в тому числі — на оздоровлення дітей переселенців із зони АТО», — зазначив Кличко.

Мер столиці разом з Послом висадив квіти у дворі центру та поспілкувався з його мешканцями, які попросили Кличка посприяти, аби навколо центру з’явився паркан, а у їх новому житлі підключили Wi-Fi. Кличко дав відповідне доручення голові Деснянського району вирішити ці питання. Після цього переселенці запросили Кличка у гості та пригостили домашньою випічкою.

Зараз у центрі вже проживають 6 родин переселенців – 9 дорослих та 12 дітей із зони АТО. Всього ж одночасно тут зможуть розміститися більше 30 осіб, в першу чергу це будуть вразливі категорії вимушених переселенців: мами з дітьми, багатодітні сім’ї, інваліди. Приміщення Центру складається з 10 житлових кімнат, тут розміщено 4 санвузли та 3 кухні.

Ініціювало створення цього Центру Київське інвестиційне агентство. Грант на створення Центру допомоги і тимчасового розміщення вимушено переселених осіб був наданий Сполученими Штатами Америки, що діють через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Набувачем грантових коштів виступив Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей міської адміністрації.загрузка...

Читайте також

Коментарі