Водій напав на пішохода, якого перед цим мало не збив на переході

Водій напав на пішохода, якого перед цим мало не збив на переході

19 червня у Києві водій сірого авто проїхав на червоне світло на перехресті проспекту Відрадного і вул. Героїв Севастополя та мало не збив пішохода. 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам постраждалий Роман Лексіков.

«Переходжу я в своєму районі перехрестя проспекту Відрадного та вул. Героїв Севастополя. Переходжу на зелене світло. І тут прямо по першій смузі мчить якийсь відморозок на сірій «Тойоті». Я став на місці, а ця тварюка і не думає зупинитися. Проїжджає, мало не збиває мене, єдине що — моя рука складає його дзеркало (не ламає, а складає). Я дико розлютився, але нічого іншого, як запам’ятати про всяк випадок номера, і піти далі, мені не залишалося. І я пішов»,  — пише киянин.

За його словами, він перейшов дорогу та пішов по тротуару.

«І тут відчуваю ні з того ні з сього ззаду удар по зубах і щелепи та сильний удар по зворотній стороні колін«, — пише постраждалий. «Коли я піднявся і помчав слідом, то побачив тільки, як ця «шкафіна» сідає в свою «Тойоту» і ховається за рогом», — пише він.

Роман запам’ятав номери авто, тому просить свідків або можливих власників авто з відеореєстраторами надати відповідні свідчення або відеоматеріали.

Читайте також: У Києві на переході п’яний водій збив людинузагрузка...

Читайте також