На Донбасі затримали фуру з контрабандним м’ясом, яку везли в «ДНР»

На Донбасі затримали фуру з контрабандним м’ясом, яку везли в «ДНР»

У Дзержинську Донецької області затримано дві фури з польським м’ясом, які прямували в Макіївку, підконтрольну бойовикам «ДНР».  Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

«Минулої ночі на території Донецької області працівниками пересувного патруля міліції були затримані 2 фури, що перевозили 20 тонн польського м’яса. За повідомленням правоохоронців, маршрут вантажівок пролягав на Донецьку область через Черкаську та Дніпропетровську області. Кінцевим пунктом призначення, згідно супровідних документів, повинен був стати Артемівськ», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що фури затримали в районі Дзержинська під час спроби нелегально перетнути лінію розмежування, а перевізники зізналися, що м’ясо планували доставити в Макіївку на завод «Колбіко».

«Допомогти нелегально провезти продукцію на окуповану територію погодився місцевий житель, якому за роботу пообіцяли винагороду в сумі 10 тис. грн. В даний час фури з м’ясом затримано, проводяться процесуальні заходи», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: На митниці виступають проти криміналізації товарної контрабандизагрузка...

Читайте також

Коментарі