Ситуація між «Торнадо» і міліцією, це конфлікт «бандерівців» з «дзержинцями» —...

Ситуація між «Торнадо» і міліцією, це конфлікт «бандерівців» з «дзержинцями» — боєць

Боєць батальйону «Торнадо» з позивним «Правдич» переконаний, що нещодавні претензії до батальйону «Торнадо» крім юридичної, містять символічний вибір.

Про своє бачення він розповів на сторінці у Facebook.

За його словами, Луганське училище професійної підготовки працівників міліції (ЛУПППМ) знаходиться у піонертаборі ГУ МВС України в Луганській області з показовою назвою «Дзержинець».

 — Пам’ятник кату — попри всі закони про декомунізацію — досі прикрашає територію, — каже боєць.

 — Если вы еще не сидите — это не Ваша заслуга, а наша недоработка — казав Фелікс Едмундович.

 — І генерал-лейтенант Науменко любить цитувати цю крилату фразу свого вчителя. Саме за цим принципом він і збирається добити осоружне ‪#‎Торнадо‬. Конфлікт навколо підрозділу — це конфлікт «бандерівців» і «дзержинців». І останні впевнені у своїй перемозі, — каже він.

 — Вустами манкурта Матіоса вони звинувачують #Торнадо, що частина бійців неоформлена. Проте з нового року жоден (!) доброволець #Торнадо не закінчив ЛУПППМ! Натомість через цей «міліцейський конвертаційний центр» пройшли сотні (!!!) колишніх міліціонерів із окупованих територій, які таким чином (ЛУПППМ + ‪#‎Луганськ1‬) легалізуються в органах. Тобто мєнти з окупованих територій країні потрібніші, ніж добровольці #Торнадо? — додав боєць.загрузка...

Читайте також

Коментарі