На українських дорогах зникнуть рекламні носії

Депутат Київради Олександр Вовченко як керівник Служби Віце-прем’єр-міністра сьогодні взяв участь в засіданні Урядового комітету з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики.

За його словами на комітеті розглянули і підтримали законопроект, який забороняє розміщення реклами на автомобільних дорогах. Мова йде лише про дороги між населеними пунктами, в містах питання реклами вирішує місцева влада.

Зараз на дорогах понад розміщено понад 6 тисяч рекламоносіїв, з них щонайменше 75% встановлено з порушенням чинних нормативно-правових актів.

Віце-прем’єр-міністр, підкреслюючи важливість законопроекту, порівняв українські дороги за рівнем засилля реклами з азіатським Бангладешем.

 - Такий закон нам потрібен і для покращення безпеки руху на дорогах, і з естетичної точки зору. Крім того, це вимога міжнародного законодавства, зокрема Європейської угоди про міжнародні магістралі, яка забороняє розміщення рекламних щитів на сторонах міжнародних доріг, – зауважив Валерій Вощевський.

Також Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про проведення позапланових перевірок ПАТ «Укргазвидобування» та інших надрокористувачів.

 - Зараз навіть в Держгеонадрах не знають точної кількості свердловин, які передано за договорами спільної діяльності. Державний контроль за обсягами видобутку корисних копалин фактично відсутній. Необхідно унеможливити будь-які зловживання та забезпечити контроль розробки надр нашої країни», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр Валерій Вощевський.

Наразі Держгеонадрами отримана постанова Генеральної прокуратури України щодо проведення 53 позапланових перевірок спеціальних дозволів на користування надрами, виданих ПАТ «Укргазвидобування».

Проект розпорядження передбачає перевірку й родовищ інших надрокористувачів, зокрема – ДП «Бурштин України».

Рекомендуємо прочитати

МОЗ скасовує перелік робіт, на яких заборонено працювати жінкам

Міністерство охорони здоров'я України у зв'язку з прийняттям норм щодо забезпечення гендерної рівності планує відмінити наказ від 29 грудня 1993 року № 256 «Про затвер....

Це може бути цікавим

В сети возненавидели внезапно разбогатевшего голубя

Уличный голубь с 20 долларами в клюве навлек на себя гнев пользователей платформы Imgur....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Польська влада спростила порядок тимчасового працевлаштування для українців

Сейм Польщі прийняв новий законопроект, який спрощує процедуру доступу до ринку праці країни для іноземних громадян, в переліку яких і українці....