На українських дорогах зникнуть рекламні носії

Депутат Київради Олександр Вовченко як керівник Служби Віце-прем’єр-міністра сьогодні взяв участь в засіданні Урядового комітету з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики.

За його словами на комітеті розглянули і підтримали законопроект, який забороняє розміщення реклами на автомобільних дорогах. Мова йде лише про дороги між населеними пунктами, в містах питання реклами вирішує місцева влада.

Зараз на дорогах понад розміщено понад 6 тисяч рекламоносіїв, з них щонайменше 75% встановлено з порушенням чинних нормативно-правових актів.

Віце-прем’єр-міністр, підкреслюючи важливість законопроекту, порівняв українські дороги за рівнем засилля реклами з азіатським Бангладешем.

 - Такий закон нам потрібен і для покращення безпеки руху на дорогах, і з естетичної точки зору. Крім того, це вимога міжнародного законодавства, зокрема Європейської угоди про міжнародні магістралі, яка забороняє розміщення рекламних щитів на сторонах міжнародних доріг, – зауважив Валерій Вощевський.

Також Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про проведення позапланових перевірок ПАТ «Укргазвидобування» та інших надрокористувачів.

 - Зараз навіть в Держгеонадрах не знають точної кількості свердловин, які передано за договорами спільної діяльності. Державний контроль за обсягами видобутку корисних копалин фактично відсутній. Необхідно унеможливити будь-які зловживання та забезпечити контроль розробки надр нашої країни», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр Валерій Вощевський.

Наразі Держгеонадрами отримана постанова Генеральної прокуратури України щодо проведення 53 позапланових перевірок спеціальних дозволів на користування надрами, виданих ПАТ «Укргазвидобування».

Проект розпорядження передбачає перевірку й родовищ інших надрокористувачів, зокрема – ДП «Бурштин України».

Рекомендуємо прочитати

С момента создания Нацполиции уволилось 10 тысяч сотрудников

С момента создания Национальной полиции Украины по собственному желанию из полиции ушло 10 014 полицейских....

Це може бути цікавим

Журналіст: В Україні проводиться корупційна контрреволюція

В Україні тихою сапою проводиться корупційна контрреволюція....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....