На українських дорогах зникнуть рекламні носії

Депутат Київради Олександр Вовченко як керівник Служби Віце-прем’єр-міністра сьогодні взяв участь в засіданні Урядового комітету з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики.

За його словами на комітеті розглянули і підтримали законопроект, який забороняє розміщення реклами на автомобільних дорогах. Мова йде лише про дороги між населеними пунктами, в містах питання реклами вирішує місцева влада.

Зараз на дорогах понад розміщено понад 6 тисяч рекламоносіїв, з них щонайменше 75% встановлено з порушенням чинних нормативно-правових актів.

Віце-прем’єр-міністр, підкреслюючи важливість законопроекту, порівняв українські дороги за рівнем засилля реклами з азіатським Бангладешем.

 - Такий закон нам потрібен і для покращення безпеки руху на дорогах, і з естетичної точки зору. Крім того, це вимога міжнародного законодавства, зокрема Європейської угоди про міжнародні магістралі, яка забороняє розміщення рекламних щитів на сторонах міжнародних доріг, – зауважив Валерій Вощевський.

Також Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про проведення позапланових перевірок ПАТ «Укргазвидобування» та інших надрокористувачів.

 - Зараз навіть в Держгеонадрах не знають точної кількості свердловин, які передано за договорами спільної діяльності. Державний контроль за обсягами видобутку корисних копалин фактично відсутній. Необхідно унеможливити будь-які зловживання та забезпечити контроль розробки надр нашої країни», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр Валерій Вощевський.

Наразі Держгеонадрами отримана постанова Генеральної прокуратури України щодо проведення 53 позапланових перевірок спеціальних дозволів на користування надрами, виданих ПАТ «Укргазвидобування».

Проект розпорядження передбачає перевірку й родовищ інших надрокористувачів, зокрема – ДП «Бурштин України».

Рекомендуємо прочитати

Ежемесячные инъекции смогут заменить таблетки при ВИЧ

Международная группа ученых представила результаты двухлетнего исследования инъекционной формы лекарственной схемы, включающей препараты каботегравир (cabotegravir) ....

Це може бути цікавим

Трамп звинуватив Україну у спробі саботувати його виборчу кампанію

Президент США Дональд Трамп стверджує, що Україна намагалася зірвати його передвиборчу кампанію, написав він у своєму твіттері....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Саакашвили опровергают информацию о лишении его гражданства

Пресс-служба бывшего главы Одесской ОГА пока не подтверждает лишения политика украинского гражданства....