Звягільському виділили ще одну ділянку надр

Звягільському виділили ще одну ділянку надр

Депутати Харківської облради погодили питання про передачу ділянки регіональних надр у користування компанії «ЮЗГАЗ». Про це розповів керівник управління правового забезпечення виконавчого апарату Харківської облради Валерій Даугуль, повідомляє Укрінформ.

«Це питання — одне з півсотні на нинішній сесії. Воно сформульоване як узгодження на передачу надр компанії «ЮЗГАЗ» на території, у тому числі, Дергачівського району з метою дослідно-промислової розробки родовища з подальшим видобуванням нафти, газу і конденсату. Повторюся: депутати проголосували за узгодження питання, але спецдозвіл на використання надр видасть лише «Держгеонадра», — зазначив Даугуль.

За його словами, раніше спецдозвіл на розробку цієї ділянки отримало ТОВ «Шахта ім. Засядька».

«Підприємство досі є офіційним користувачем ділянки, і це питання також належить вирішити на рівні «Держгеонадра», — додав Даугуль.

За його словами, компанія «ЮЗГАЗ» є орендарем цілісного майнового комплексу шахти ім. Засядька.

ТОВ «Шахта ім. Засядька» належить  колишньому регіоналові, а зараз членові «Опозиційного блоку» Юхиму Звягільському. 16 січня 2014 року він голосував за «диктаторські закони» — пакет антидемократичних законів, які істотно обмежували права громадян і свободу слова.

Читайте також: Мінекології хоче узаконити бандитський видобуток бурштину.загрузка...

Читайте також