Приватизацію пропонують почати з найбільших підприємств

Приватизацію держоб'єктів в Україні необхідно розпочинати з продажу найбільших підприємств, вважає глава ради директорів Варшавської фондової бірж і(WSE) Павел Тамборський (Pawel Tamborski), що є членом Наглядової ради реформ державних підприємств при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми щойно розпочали роботу (Наглядова рада - ІФ): під верховенством губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі зібрана професійна команда, до складу якої входять представники Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Світового банку (СБ), а також експерти з України, що мають міжнародний досвід. Рада складається з кількох підрозділів і я залучений безпосередньо в підрозділ, який відповідає за приватизацію. Говорячи про приватизаційний процес, ми радимо нашим колегам в Україні спочатку виходити на ринок з відносно великими транзакціями, які певною мірою відбивають стан економіки країни. Це те, що сприяє залученню міжнародних інвесторів і розширить їх присутність в Україні, що в майбутньому може стати фундаментом для розвитку внутрішнього фондового ринку", - сказав він, виступаючи на саміті Warsaw Capital Market Summit 2015 у Варшаві в четвер.

За його словами, відповідні угоди з продажу можуть бути здійснені не лише через ринок капіталу, а й за допомогою спеціальних процедур - через продаж стратегічному інвесторові або процедуру злиття і поглинання (M&A).

Як повідомлялося, МЕРТ 12 червня оголосив про створення Наглядової ради реформ державних підприємств. Його головою призначений голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі. Членами награди, окрім П.Тамборського, стали керівний директор ЄБРР у регіоні Франсуа Маліже (Francis Malige), засновник компанії Horizon Capital Марко Івашко, директор СБ у справах Білорусі, Молдови і України Чімяо Фан (Qimiao Fan), президент у регіоні Східної Європи, Близького Сходу і Африки Mondelēz International Тарас Лукачук.

Читайте також: Мінекології хоче узаконити бандитський видобуток бурштину.

Рекомендуємо прочитати

Бойовики почали масово звільнятися

Після того, як українські бійці провели успішну операцію та ліквідували групу терористів, інші бойовики почали масово звільнятись....

Це може бути цікавим

У Києві на двох популярних вулицях обмежать рух

9-30 червня рух транспорту вулицями Протасів Яр і Дарвіна буде обмежено у зв’язку з ремонтом....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

ЕС оштрафовал Google на рекордные 2,4 млрд евро

Антимонопольные регуляторы Европейского Союза наложили на Google рекордный штраф – 2,4 миллиарда евро за манипуляцию результатами поиска в пользу своего сервиса эле....