Олесь Журавчак: Фестивалі творять громадянське суспільство

"Зараз дуже насичений негативом інформ простір. Це стало поштовхом для креативного класу, щоб створювати соціальні акції, які допомагають людям адаптуватися в умовах цього негативу", - сказав Олесь Журавчак відкриваючи прес-конференцію з нагоди проведення 8 фестивалю Трипільське коло. Вогонь.

25-28 червня у місті Ржищів, що на Київщині пройде 8 фестиваль Трипільське коло.Вогонь. Олесь Журавчак розповів про соціальні ініціативи і основні напрями, які будуть цього року представлені на фестивалі.

Він назвав 5 основних напрями діяльності фестивалю:

Фестиваль – територія вільна для творчості. Тут не будуть нікого розважати, кожен має знайти для себе цікаві активності, чого він хоче набратися, чим поділитись з учасниками фестивалю. Другий меседж – “ми за чисте довкілля”. Особливий акцент на ТК2015 буде на екологічній тематиці. Зокрема, медіа центр працюватиме за рахунок виключно сонячних батарей. Третє завдання – “зробимо Трипілля ближчим”. Ми маємо пам’ятати своє коріння: для цього на фестивалі буде спеціальний майданчик “трипільське містечко”. Четвертий напрямок фестивалю – екологія спілкування. Цей напрямок передбачає як психологічні практики для саморозвитку, так і соціальні ініціативи. П'ятий напрямок – здоровий спосіб життя.

"Цього року ми будемо говорити про Вогонь та "Запалювати серця", адже народження метафоричного Вогню у серці людини - один з найважливіших моментів життя. Саме внутрішній Вогонь натхнення, служіння, любові, пізнання має стати противагою тому безжалісному вогню, який спричиняє війни та непорозуміння між людьми і народами", - повідомив він. - "Тому на першому плані питання реалізації соціальних програм, обміну досвідом, пошуку однодумців, можливостей для втілення творчих задумів, альтернативних форм освіти. Також у програмі фестивалю надзвичайні фаєршоу, багато якісної музики у стилі етно та worldmusic, різноманітні майстер-класи, створення "Агенції позитивних новин", спілкування, знайомства, природа, радість, краса, незабутня атмосфера." 

“Для чого фестивалі? Фестивалі творять громадянське суспільство. Протягом семи років, що ми проводимо Трипільське коло, я зрозумів, що це – ідеальні умови для неформального спілкування активних людей, які потім переростають у тісну співпрацю”, - резюмував він

Рекомендуємо прочитати

Вбивство Вороненкова: версії та висновки

Вороненкова було застрелено на виході з Premier Palace з пістолета ТТ....

Це може бути цікавим

Строкові контракти ведуть на барикади. Напруга у сфері культури зростає

Сьогодні кілька десятків представників Національної опери ім....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киевавтодоре выявлены хищения на сотни миллионов гривен

СБУ и Генпрокуратура расследуют хищения средств в особо крупных размеров в коммунальной коропорации «Киевавтодор»....