«Зараз дуже насичений негативом інформ простір. Це стало поштовхом для креативного класу, щоб створювати соціальні акції, які допомагають людям адаптуватися в умовах цього негативу», — сказав Олесь Журавчак відкриваючи прес-конференцію з нагоди проведення 8 фестивалю Трипільське коло. Вогонь.

25-28 червня у місті Ржищів, що на Київщині пройде 8 фестиваль Трипільське коло.Вогонь. Олесь Журавчак розповів про соціальні ініціативи і основні напрями, які будуть цього року представлені на фестивалі.

Він назвав 5 основних напрями діяльності фестивалю:

Фестиваль – територія вільна для творчості. Тут не будуть нікого розважати, кожен має знайти для себе цікаві активності, чого він хоче набратися, чим поділитись з учасниками фестивалю.
Другий меседж – “ми за чисте довкілля”. Особливий акцент на ТК2015 буде на екологічній тематиці. Зокрема, медіа центр працюватиме за рахунок виключно сонячних батарей.
Третє завдання – “зробимо Трипілля ближчим”. Ми маємо пам’ятати своє коріння: для цього на фестивалі буде спеціальний майданчик “трипільське містечко”.
Четвертий напрямок фестивалю – екологія спілкування. Цей напрямок передбачає як психологічні практики для саморозвитку, так і соціальні ініціативи.
П’ятий напрямок – здоровий спосіб життя.

«Цього року ми будемо говорити про Вогонь та «Запалювати серця», адже народження метафоричного Вогню у серці людини — один з найважливіших моментів життя. Саме внутрішній Вогонь натхнення, служіння, любові, пізнання має стати противагою тому безжалісному вогню, який спричиняє війни та непорозуміння між людьми і народами», — повідомив він. — «Тому на першому плані питання реалізації соціальних програм, обміну досвідом, пошуку однодумців, можливостей для втілення творчих задумів, альтернативних форм освіти. Також у програмі фестивалю надзвичайні фаєршоу, багато якісної музики у стилі етно та worldmusic, різноманітні майстер-класи, створення «Агенції позитивних новин», спілкування, знайомства, природа, радість, краса, незабутня атмосфера.» 

“Для чого фестивалі? Фестивалі творять громадянське суспільство. Протягом семи років, що ми проводимо Трипільське коло, я зрозумів, що це – ідеальні умови для неформального спілкування активних людей, які потім переростають у тісну співпрацю”, — резюмував вінзагрузка...

Читайте також