Бойовики хочуть утворити новий котел під Маріуполем — штаб АТО

Бойовики хочуть утворити новий котел під Маріуполем — штаб АТО

Незаконні збройні формування «ДНР» можуть спробувати створити новий «котел» в районі трьох міст. Про це з посиланням на прес-офіцера сектора «М» Ярослава Чепурного повідомляє ТСН.

За його словами, можливим місцем удару для оточення сил АТО можуть стати населені пункти Гранітне, Чермалик і Волноваха.

«Сепаратистам немає ніякого сенсу оточувати наші сили в Широкиному, тому що вони не такі вже й значні», — сказав Чепурний.

При цьому він повідомив, що через постійні обстріли у Широкиному людей практично не залишилося. Крім того, прес-офіцер зазначив, що терористи стріляють не тільки із стрілецької зброї, але і з важких систем озброєння, ствольної артилерії великого калібру і мінометів. Сили АТО ведуть вогонь у відповідь.

Читайте також: Карта АТО: Ситуація на сході України станом на 18 червня

«Українські війська відкривають вогонь у відповідь, але не кожен раз, дотримуючись певної паузи, надаючи можливість представникам місії ОБСЄ зафіксувати порушення Мінських угод з боку сепаратистів», — зазначив Чепурний.

Також він додав, що вогонь з боку військових ведеться із стрілецької зброї і з 82-міліметрових мінометів — озброєння, яке не заборонено Мінськими домовленостями.загрузка...

Читайте також