Армійські підрозділи оточили базу батальйону «Торнадо» і збираються штурмувати

Армійські підрозділи оточили базу батальйону «Торнадо» і збираються штурмувати

Базу добровольчого батальйону «Торнадо» збираються брати штурмом.

Про це повідомили на сторінці Всукраїнського ополчення, представники якого служать у батальйоні.

 — Зараз намагатимуться нас штурмувати і роззброїти. Ми до останнього будемо стояти за правду і справедливість і не дамо нас осквернити. Звертаюся до бійців з «Правого Сектору»: ми підтримували вас біля секретаріату Ппезидента. Разом з нашим комбатом підтримайте і ви нас» — написав на своїй сторінці у Facebook замкомбата батальйону Микола Цукур.

Інформацію про оточення і підготовку до штурму підтвердив боєць з позивним «Правдич».

 — Головну базу  «Торнадо» біля Лисичанську збираються брати штурмом, — відзначив він на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляв Соцпортал, комбата спецпідрозділу МВС «Торнадо» затримали працівники прокуратури. Про це повідомляється на сторінці підрозділу у Facebook.

«Сьогодні близько 11.00 зник зв’язок з нашим комбатом. Він був в одній з лікарень Дніпропетровську, де відвідував поранених бійців. Через деякий час ми з’ясували, що його затримали працівники прокуратури. Ще вчора нагороджували медаллю, а сьогодні поводяться, як із злочинцем», — сказано в повідомленні.

Затримання комбата представники підрозділу пов’язують з політикою, «оскільки останнім часом Руслан конфліктував з генералом Науменко через нелегальне ввезення палива і продуктів на Луганщину».загрузка...

Читайте також