Москаль образився на «Укрзалізницю»

Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль обурений тим, що «Укрзалізниця» не виконує його вказівку про заборону сполучення з «ЛНР». Про це повідомляє його прес-служба.

«Незважаючи на моє розпорядження про заборону руху вантажів через лінію розмежування, рух потягів тут здійснюється, для Укрзалізниці моє розпорядження не указ, - прокоментував лист Геннадій Москаль. – Це питання неодноразово піднімалося на телебаченні, зокрема, в  Шустер live. Деякі народні депутати обіцяли власноручно підірвати залізницю на ділянці «Сентянівка – Світланово», щоб припинити неофіційну торгівлю з «лнр», однак далі гучних заяв діло не пішло».

«Моя особиста позиція така – або ми воюємо з окупованими територіями, або торгуємо. Я звернувся до керівника парламентської більшості Юрія Луценка з проханням внести правки в Закон про військово-цивільні адміністрації й зробити розпорядження її керівника обов’язковим для виконання всіма державними структурами (включаючи Укрзалізницю), а також органами місцевого самоврядування. Тому прошу з подібними листами до мене не звертатися, а вирішувати проблеми торгівлі з окупованими територіями на телебаченні», - заявив Москаль.

Рекомендуємо прочитати

Саакашвілі: У судовій системі слід терміново ввести антикорупційні трибунали

У судовій системі слід терміново ввести антикорупційні трибунали....

Це може бути цікавим

В апреле полиция проведет месячник добровольной сдачи оружия

В апреле в Украине пройдет месячник добровольной сдачи оружия....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

СБУ обыскивает "Киевавтодор"

Служба безопасности Украины проводит обыск в главном офисе корпорации "Киевавтодор"....