Донеччани: Після потужного вибуху з неба падає скловата

У другій половині дня жителі північної частини Донецька почули кілька сильних залпів і відчули потужну вибухову хвилю. Про це вони повідомляють у соціальних мережах, передає 62.ua:

«Север города почувствовал сильную ударную волну», «Жахнуло солидно в стороне Точмаша, аж дом зашатался», «Шахтерская площадь. Что-то неслабо грохнуло», «Уши заложило и дом подпрыгнул на жд», «На Доке сработала сигнализация и открылось окно», «На жд все небо в кусках стекловаты. Падает с неба, рвануло нехило где-то», «И на Магистральный прилетела стекловата», «На Маяке по веткам осколки шуршанули».

Також повідомляється, що неспокійно в Петровському районі, де тривають обстріли:

«Петровский р-н, Жилплощадка - попадание в крышу дома по Рационализаторов», «Куда-то возле проходной шахты прилетело по звуку».

Рекомендуємо прочитати

Танк "Оплот" продемонстрував свої технічні можливості

На відео танк показує свою маневреність....

Це може бути цікавим

​В 2018-му році в Україні з’явиться електронний сертифікат походження риби

Вивести рибну галузь «з тіні» та унеможливити реалізацію браконьєрської риби в Україні допоможе запровадження обов’язкового Сертифіката Походження риби та системи моніторингу вилову риби....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Падающий лыжник стал "звездой" чемпионата мира в Финляндии

На чемпионате мира по лыжам, который сейчас проходит в финском городе Лахти, выступил представитель экваториальной Венесуэлы, что в Южной Америке....