Бойовики «ДНР» затримали кореспондента «Нової газети»

Бойовики «ДНР» затримали кореспондента «Нової газети»

Cпеціальний кореспондент російської «Нової газети» на Донбасі Павло Канигін повідомив головному редактору «Нової газети» про те, що він затриманий «органами держбезпеки ДНР» і в даний час вирішується питання про його депортацію до Росії.

Про це йдеться в заяві видання.

Як вказано, до цього Павлу Канигін було пред’явлено звинувачення про те, що він працював не на «Нову Газету», а «на одне з українських видань».

«На питання про те, що є підставою для цього абсолютно брехливого заяви, «Ігор Михайлович» (та назвав себе представник бойовиків, ред.) сказав, що підставою послужила «знайдена у Канигіна візитна картка українського журналіста на прізвище Мацуга». Більш абсурдного звинувачення для журналістів, які носять в кишені десятки візиток, придумати складно», — вважають у «Новій газеті».

Крім того. як вказано, Канигіну надзвичайно наполегливо запропонували тест на вміст у крові наркотичних речовин. За твердженням «Ігоря Михайловича», тест дав позитивний результат.

«Провокація з боку «держбезпеки ДНР» буде редакцією газети спростована рівно за годину після повернення Канигіна в Москву. Три лабораторії, в тому числі державна і незалежна, готові провести аналіз крові Канигіна», — зазначають у виданні.

«Це не перша провокація відносно Павла, кожна з яких виявлялася примітивним блефом», — заявив головний редактор «Нової газети».загрузка...

Читайте також

Коментарі