Археологічні дослідження на Поштовій площі відновлять у липні

У зв’язку з продовженням будівельних робіт у районі Поштової площі, терміни відновлення археологічних розкопок на місці знахідки артефактів на Поштовій площі буде перенесено. Як відомо, раніше їх обіцяли відновити у червні. 

Як зазначив директор Центру археології Києва Михайло Сагайдак, археологічні дослідження планується відновити на початку липня, передає прес-служба КМДА..

Під час засідання також обговорювалася концепція майбутнього музею з археологічними знахідками та можливі методи їх консервації. Так, директор Національного науково-дослідного реставраційного центру Світлана Стрєльнікова повідомила, що вчені зараз займаються пошуком найбільш ефективного для артефактів методу консервації. За її словами, нещодавно було проведено низку експериментів з консервування археологічного мокрого дерева, знайденого на Поштовій площі.

«Дерев’яні конструкції, які ми виявили під час розкопок, просочені вологою. Щоб зберегти їх, і надалі помістити в експозицію, необхідно провести процес консервації. На сьогоднішній день ми вивчаємо різні методики, щоб максимально скоротити строки консервації. Зазвичай такий процес може зайняти до 15 років На час консервації знайдені дерев’яні знахідки можна замінити муляжами, що є світовою практикою», – запевнила вона.

Читайте також: Поштову площу обіцяють відкрити до Дня Незалежності

Рекомендуємо прочитати

Дослідження показало, що більшість великих українських компаній перебувають в офшорах

Більшість великих приватних компаній використовують офшори....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые нашли эффективный способ улучшения памяти

Нейробиологи из Пенсильванского университета разработали эффективный метод улучшения памяти, сообщает информационный портал Gizmodo....