Збитки від корупції на нафтобазі «БРСМ-Нафта» перевищили 1 млрд грн – Наливайченко

Збитки від корупції на нафтобазі «БРСМ-Нафта» перевищили 1 млрд грн – Наливайченко

Збитки від дії корумпованих схем на нафтобазі «БРСМ-Нафта» у Васильківському районі перевищили мільярд гривень. Про це заявляє глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає Інтерфакс-Україна.

«У матеріалах, які зараз офіційно отримав від мене й долучив до справи слідчий Генпрокуратури, є матеріали про корумповану схему, яка заподіяла збитки на більш ніж мільярд гривень державному бюджету впродовж 2014-2015 рр.», — розповів Наливайченко журналістам у понеділок після допиту в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України.

Він пояснив, що в цій схемі були задіяні великі російські підприємства, які постачання нафтопродукти на цю незаконну нафтобазу і компоненти.

Читайте також: Фірташу дозволили не платити 12 млн грн за забруднення повітря.

«У цій схемі є колишній міністр Ставицький (екс-міністр палива та енергетики України Едуард Ставицький) — ми про нього згадували. У цій схемі незаконних угод (в усякому разі, він зупиняв правоохоронні органи, МВС) — у жовтні 2014 року на той час заступник генерального прокурора України, громадянин України Даниленко», — розповів Наливайченко.

Загалом, розповідаючи про допит, глава СБУ зазначив: «Я з’явився на виклик Генпрокуратури, СБУ передала усі матеріали, які стосуються розслідувань, і безпосередньо вимагає рішучих і невідкладних дій для того, щоб не лише виявити, а й негайно перейти до етапів допиту, викликів, затримань, щоб показати суспільству, що ми працюємо, а не тільки розповідаємо».

За словами глави СБУ, з керівництвом Генпрокуратури в нього відбулася «серйозна розмова». «За результатами цієї розмови з керівництвом Головного слідчого управління ми ухвалили невідкладне рішення – просто зараз СБУ виділяє все необхідне, зокрема бойові підрозділи, щоб негайно почалися слідчі дії щодо посадовців, які є в матеріалах кримінального провадження».

Читайте також: Клюєвим списали борг перед державою у 5 млрд грн.загрузка...

Читайте також