Церква хоче прописати у Конституції права ембріона

Церква хоче прописати у Конституції права ембріона

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій пропонує закріпити в Конституції, що цінність життя людини та її право на життя визнаються державою «від зачаття до природної смерті».

Про це під час прес-конференції у понеділок заявив речник Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Євстратій (Зоря), повідомляє Укрінформ.

«Аборт — це нейтрально-емоційний термін. А церкви та релігійні організації називають це тим, чим воно є, — дітовбивством. Це вбивство ненародженої дитини, яка ще сама не може захистити свої права», — сказав архієпископ Євстратій.

Він додав, що цей пункт може спричинити широке обговорення в суспільстві, і запевнив, що церква готова і відкрита до цього.

«Ми відкриті до цього обговорення. Але ми вважаємо, що так само як держава захищає право на життя громадянина, який може і сам себе захистити, тим більше має бути захищене право на життя ненародженої дитини. Бо вона сама себе захистити не може», — додав Євстратій.

Нагадаємо, нещодавно церквам дозволили офіційно засновувати вузи, а також їх звільнили від податку на нерухомість.загрузка...

Читайте також

Коментарі