Російський полонений ГРУшник зв’язався з дружиною

Російський полонений ГРУшник зв’язався з дружиною

Затриманий на Луганщині російський спецпризначенець Олександр Александров вийшов на зв’язок зі своєю дружиною. З іншими родичами зв’язку як і раніше немає, повідомляє ТСН.

«Ну, з дружиною перекинулися повідомленнями тільки раз. Потім вона видалилася з «ВКонтакте». Вона ще була не впевнена, що це я писав, сумнівалася. Більше зв’язатися ні з ким не вдалося. Всім родичам дзвонили [ми з адвокатом] на всі номери, трубки ніхто не бере», — сказав Александров в інтерв’ю «Новій газеті».

«Вона написала тільки, що багато говорити не може. Якщо це я [реально пишу їй], то [сказала] все буде добре, вона чекає на мене, любить», — додав спецпризначенець.

Читайте також: Прес-центр АТО: Учора бойовики здійснили майже 100 обстрілів.

До батьків він додзвонитися не може, але сподівається, що з ними все добре.

«Не знаю, що там відбувається. Теж, напевно, до них приїжджали, інструктували, якісь вказівки давали», — сказав Александров.

Родичі іншого затриманого російського ГРУшника Єгора Єрофєєва також не виходять на зв’язок. «Новій газеті» вдалося отримати повідомлення від самарського друга Єрофєєва Олександра Поселенова.

«Родичів ізолювали від зовнішнього світу… З нами теж попрацювали. Більше нічого сказати не можу. Ні про що не шкодую. На цьому все», — таке повідомлення надіслав Поселенов, після чого більше онлайн не з’являвся.

Читайте також: Суд «відмазав» військового комісара-хабарника.загрузка...

Читайте також

Коментарі