На Київщині пройде еко-культурний фестиваль, що "запалюватиме серця"

25-28 червня 2015 року на Дніпровських схилах міста Ржищева Київської області Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло» увосьме обертатиме коло стихій. Цього разу в центрі уваги - Вогонь.

Вогняне гасло фестивалю - «Запалюємо серця!». Отже, програму «Трипільського кола» планується побудувати таким чином, щоб розкрити важливість народження метафоричного Вогню у серці кожної людини, торкнутися проблем турботи людей один про одного, реалізації соціальних програм.

Цього року ми будемо говорити про Вогонь та "Запалювати серця", адже народження метафоричного Вогню у серці людини - один з найважливіших моментів життя. Саме внутрішній Вогонь натхнення, служіння, любові, пізнання має стати противагою тому безжалісному вогню, який спричиняє війни та непорозуміння між людьми і народами. Тому на першому плані питання реалізації соціальних програм, обміну досвідом, пошуку однодумців, можливостей для втілення творчих задумів, альтернативних форм освіти.

- коментують організатори фестивалю.

В цьому році на відвідувачів та учасників фестивалю чекає яскрава програма майданчику «Вогняне коло», цікаві майстер - класи у «Трипільському містечку», традиційне «Коло майстрів». Задаватиме ритму фестивалю барабанний бій на Archaic Trance fest. Всі, хто цікавиться журналістикою, зможуть долучитися до «Медіашколі» та взяти участь у створенні «Агенції позитивних новин». Запрацюють на фестивальному полі території «Культури світу», «Здоров'я», «Краси», «Кохання», нова програма буде представлена на «Екологічному» та «Дитячому» майданчиках. Розшириться цього року територія «Ярмарку».

Як завжди, з Великої та Молодої музичної сцени лунатиме якісна музика в стилі ethno jazz, ethno rock та world music. Серед артистів Великої сцени Besh o droM (Угорщина), Анандіта Басу (Колумбія), PAWA (Білорусь), Mad Heads XL, «Тартак», «АтмАсфера», «ДримбаДаДзига», The Doox, «Фрайда» та інші. Своїми вогняними шоу захоплюватимуть відвідувачів та учасників фестивалю  «Київський вогняний театр» та Львівський театр «Воскресіння».

Також на фестивалі презентуватимуть проекті, що покажуть перспективи розвитку України, запропонують альтернативні форми освіти, розповідатимуть про соціальні програми, які успішно втілюються у життя, незважаючи на непрості для країни часи.

Долучитися до творення фестивального простору можуть не лише учасники але і майбутні відвідувачі «Трипільського кола». Вже зараз на сайті «Трипільського кола» або через агенцію Karabas.com можна придбати квиток-запрошення на фестиваль. Придбаний заздалегідь, такий квиток вартуватиме для відвідувачів дешевше, а сплачені за нього кошти стануть благодійним внеском, що допоможе організаторам завершити підготовчі роботи. Крім того, у цьому році організаторами передбачена пільгова ціна на вхід для учасників бойових дій та жителів Луганської, Донецької областей і Криму, які змушені були залишити свої домівки.

Рекомендуємо прочитати

Третья мировая война начнется в 2050 году

Взгляд в будущее....

Це може бути цікавим

У Голосієво хочуть знищити монумент волонтерам

У Києві хочуть знести пам’ятник Волонтерам у на проспекті Науки, 22 і звести на його місці торгово-розважальний центр....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Обнаружены окаменевшие в янтаре цветы возрастом около 100 миллионов лет

Семь небольших цветков диаметром от 3,5 до 5 миллиметров обнаружили в образцах янтаря, найденных на севере Мьянмы....