Під Донецьком активізувалися бойові дії як у напрямку Авдіївки, яка вчора піддалася жорстоким обстрілам, так і в напрямку Мар’їнки-Красногорівки, де бойовики здійснили наступ.

Ближні бої і танки, знову загнали в підвали жителів Мар’їнки, вночі почастішали РЗСО. Про старти з Донецька повідомляють городяни в соцмережах.

«Текстильщик слышал в час ночи полный старт Града рядом, от Ледового дворца, через 15 мин — еще по одной дорожке, дважды. Еще час слышали глухие бахи с северо-западной стороны», «Боссе тоже слышали град», «Стреляли с Петровки, ориентировочно с 21 или 29 шахты».

Бойові дії в Мар’їнці продовжились зранку:

«Лупили градами…гаубицями…танками…мінометами…вся ця хрень лягала по мирним будинкам…в два будинки прилетіло точно…по іншим руйнуванням інформація буде пізніше. .. Все це божевілля тривало приблизно до 4-ї ранку…потім притихли… Але з ранку…десь на початку 10-ї почали гупотіти танки і стрекотіти автомати…знову напрямок совхоз… знову щось планують…по Трудовським нездорова суєта…всіх мирних сепарські потвори заганяють в підвали…верещать що зараз почнеться!»,- пише місцева мешканка, цитує Свободный Донбасс.

Читайте також: Слюсаря з Донбасу змусили працювати на «ДНР» під страхом смертізагрузка...

Читайте також

Коментарі