У Маріуполі залишилось газу на кілька годин

У Маріуполі залишилось газу на кілька годин

У пошкодженому газопроводі «Краматорськ – Донецьк» залишилось газу для Маріуполя на 4-7 годин, якщо промислові гіганти повністю зупинять його споживання. Про це повідомив керівник прес-служби «Укртрансгазу» Максим Білявський, пише Українська правда.

За його словами, 32 газорозподільних станції знаходяться під загрозою припинення газопостачання.

«Залишкового газу в газопроводі вистачить для жителів міст Бердянськ, Ялта (Запорізька область, після Маріуполя по ходу газу) орієнтовно на 20 годин. Для жителів Маріуполя на 4-7 годин», — повідомив Білявський.

Читайте також: Біля Авдіївки горить газопровід, вогонь видно за 40 км.

Такі показники можливі, «за умови повного припинення газоспоживання промисловістю».

«Азовсталь і ММК ім. Ілліча, за попередньою інформацією, споживання газу припинили», — повідомив речник УТГ.

Прес-служба «Метінвесту» уже заявила, що завод «Інкор і Ко» відмовиться від газу і перейде на альтернативні джерела енергії.

Читайте також: «Газпром» вимагає в України оплату за газ для терористів.

«На ММК імені Ілліча та «Азовсталі» ситуація критична. Розглядається варіант тимчасового переведення доменних печей на тихий хід, а також обмеження роботи сталеплавильного та прокатного виробництв», — заявили в Метінвесті.

Як відомо, внаслідок мінометного обстрілу з боку бойовиків був пошкоджений газопровід «Краматорськ – Донецьк» біля селища Очеретине.

Міста Волноваха, Маріуполь і Бердянськ будуть відключені від газу на час ремонту газопроводу, який займе до 2 діб «з моменту повного припинення бойових дій».

Читайте також: Порошенко: Маріуполь — це форпост України.загрузка...

Читайте також

Коментарі