У Києві просять нагородити чергового ввічливого кондуктора

Киянин Антон Шимко просить КП "Київпастранс" нагородити кондуктора №17 трамваю за доброту та ввічливість. 

Про це він написав ан своїй сторінці в Facebook.

"Комунальне підприємство "Київпастранс", я не фотографувався, на жаль, з цією тітонькою, як робили учасники проекту "Народне визнання" з іншими кондукторами, але,  повірте, вона більш ніж заслуговує на визнання і заохочення з боку Подільського ТРЕД", - написав він.

За словами киянина, кондуктор дуже мила, ввічлива,  нагадує пасажирам про ключові зупинки на маршруті, блискуче виконує свої функції і як кондуктора (ввічливо пропонує купити квиток), і як контролера (стежить за наявністю квитків у всіх без винятку пасажирів і нагадує про контроль на лінії), а також з інтервалом в 5-7 хвилин після кожної ключової зупинки бажає "Приємного вечора, гарного відпочинку, відмінного настрою і всього самого найкращого!".

"Зрозуміло, після подібного рівня сервісу у більшості пасажирів обличча розпливаються в блаженних усмішках (у мене в тому числі). Багато говорять "спасибі" і бажають того ж у відповідь", - зазначив Антон.

Як повідомлялось, раніше "Київпастран" на прохання пасажирів нагородив ввічливого кондуктора тролейбуса №46. Для отримання відзнаки від КП номінантам треба набрати 1000 лайків на сторінці підприємства в Facebook.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, какая страна может оказаться родиной древнейшей цивилизации

Неожиданная находка в Перу, говорящая о том, что рядом со знаменитыми пирамидами в долине Чикама уже 15 тысяч лет назад жили люди, говорит о сверхбыстрых темпах развития цивилизации в Новом Свете, заявляют ученые в статье, опубликованной в журнале Science Advances....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые: искусственный подсластитель оказался мощным пестицидом

Искусственный подсластитель эритритол, широко применяющийся сегодня в производстве газированных напитков, оказался мощным пестицидом и "контрацептивом" для мушек-дрозофил и других насекомых, говорится в статье, опубликованной в Journal of Applied Entomology....