Російський студент увімкнув гімн України і відмовився служити в окупаційній армії

Російський студент увімкнув гімн України і відмовився служити в окупаційній армії

Влад Колесников, 17-річний хлопець з Подольська (Росія) набирає популярності і проблем через свою принципову антивоєнну позицію.

Про це пише «Наша Ніва».

 — Путін сидить зі своєю зграйкою кримінальників і країною заправляє, причому за допомогою потужної пропаганди, — розповідає він російському відділенню «Радіо Свобода». — Це моя суб’єктивна думка. Можливо, я помиляюся, але я вважаю, що вона правильна.

Одного разу Влад прийшов в училище з українським прапорцем, наклеєним на футболку. На стяжку було підписано: «Поверніть Крим».

До того хлопець з другом неодноразово влаштовував акції протесту в рідному Подільському. В рамках останньої хлопці вивісили на даху одного з будинків плакат з написом «*** війні».

За словами Влада, він не придатний до військової служби через поганий зір, але він «успішно» пройшов медкомісію. Перед тим, як зайти до призовної комісії, він включив на телефоні гімн України.

 — Хлопці, я не піду воювати в російську армію, — заявив він комісії.

 — Російський гімн мені не подобається, тому що я вважаю його брехливим, — пояснює Влад. — Все, що там говориться про свободу і так далі, — це просто брехня чистої води.загрузка...

Читайте також

Коментарі