Сьогодні в залі суду був звільнений Олександр Крюков, один з донецьких партизанів групи «Равлик». Суд змінив запобіжний захід — нардепи взяли його на поруки. Про це повідомив блогер pauluskp.

«Кримінальна справа не закрита, перемога поки не остаточна.

Фото після звільнення поки немає, але скоро буде.
Своїх не кидаємо.

Це результат підтримки громадськості, так і треба діяти в майбутньому.

Завтра засідання по Борису Овчарова і Богдану Чабану, бажаючі можуть підходити до 11:00 у Жовтневий суд Маріуполя.

Поки вони за гратами, розслаблятися не варто», — написав він.

Як відомо, 8 травня в Донецькій області були затримані дві групи добровольців (9 осіб), одна з груп називає себе «Равлик» і складається з трьох людей.

Організатор руху «Донецьк — це Україна» Діана Берг стверджувала, що 8 травня загін «Равлик» на «прохання дружньої групи добровольців» приїхав допомогти в затриманні посібників окупантів.

Начальник ГУ МВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін заявив, що група осіб, затриманих під час розбійного нападу на ферму в селі Євгенівка 8 травня, не має відношення до правоохоронних органів, або сил, залучених до антитерористичної операції, і вони понесуть заслужене покарання, якщо їх провина буде доведена.

На момент затримання було встановлено, що група осіб не має відношення до жодних добровольчих підрозділів, що діють в зоні АТО.

Мету свого перебування на фермі затримані також не пояснили. Невідомі були затримані, роззброєні і доставлені в Маріуполь. Суд обрав для затриманих запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.3 ст.187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі.загрузка...

Читайте також

Коментарі