В Санкт-Петербурзі на Марсовому полі активісти руху «Весна» поставили пам’ятник невідомому російському солдатові, загиблому на Донбасі. Про це повідомляється на сторінці руху в соціальній мережі «Вконтакте», пише ТСН.

Наголошується, що цей надгробок з’явився в пам’ять про жертви нової братовбивчої війни між Росією і Україною.

«Могила нового Невідомого Солдата, встановлена «Весною», повинна нагадати про сотні і тисячі наших співвітчизників, відправлених Путіним на війну з Україною. Про них брешуть, що вони перебувають у відпустці, що звільнилися, але все більше фактів точно говорять про те, що російські солдати воюють на Донбасі. І повертаються звідти з пораненнями або в трунах», — заявляють активісти.

Читайте також: «ДНР»: нас не цікавить статус Криму.

Противники війни з Україною називають Путіна військовим злочинцем і диктатором, який, на їхню думку, опиниться на лаві підсудних у Гаазі.

«Володимиру Путіну часто приписують фразу «Своїх не кидаємо». Але правильний варіант ми зафіксували на нашому меморіалі: «А ці не свої і були». Він з легкістю жертвує і своїми, і чужими солдатами для досягнення своїх політичних цілей», — йдеться в заяві активістів «Весни».

Антивоєнний рух за допомогою своєї акції виступив проти указу Путіна, згідно з яким відомості про військових, загиблих на спецопераціях в мирний час, тепер відносяться до державної таємниці.

Читайте також: Білоруські військові збили російський безпілотник.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі