Екс-журналіст НТВ: Не хочу брати участі в цьому "пропагандистському безумстві"

Кореспондент російського телеканалу НТВ у ФРН Костянтин Гольденцвайг покинув канал після того, як дав інтерв'ю німецькому каналу ZDF про те, як, на погляд журналіста, почуває себе російський президент Володимир Путін у зв'язку з тим, що його не покликали на саміт G7 в Баварії.

Як написав Гольденцвайг в Facebook, він вже давно вирішив покинути російський канал через цензуру і «пропагандистське безумство». Він повинен був працювати на каналі ще кілька тижнів, однак керівництво НТВ після скандального інтерв'ю вирішило достроково припинити співпрацю з журналістом.

«Я дал вчера откровенное интервью в прямом эфире одному немецкому каналу по просьбе коллег — о том, каково, на мой скромный взгляд, российскому руководству быть изгнанным из G7. А после этого, уже на утро телекомпания НТВ решила (или решили за неё), что прощается со мною сегодня же, а не через пару недель, как планировалось. Отличная мысль, спасибо! Заодно на моём примере товарищи показали желающим, как на российском ТВ работает цензура, самоцензура и пропаганда. Опять же спасибо — приносить извинения за постыдное участие в этом позоре проще, когда собраны за тебя воедино все грехи и огрехи. Надеюсь всё же обойтись без публичной дискуссии о том, как и кем позор этот на НТВ контролируется, а ещё каково в таких условиях многим другим адекватным, замечательным людям, что всё ещё вынуждены работать на этом самом независимом канале», —

написав журналіст.

У попередньому пості Гольденцвайг повідомив, що пропрацював на НТВ з перервами 12 років.

«И простите за то, что в последнее время сам порою участвовал в общем пропагандистском безумии" -

додав він.

Як розповів Гольденцвайг німецькому каналу, Путін хотів би бути знову запрошеним на саміт «великої сімки». Щоб привернути увагу західних лідерів, він одночасно з баварської зустріччю, поїхав з візитом до Італії.

Журналіст назвав політику Путіна «цинічною», режим в Росії авторитарним і схожим з режимом «пізнього Брежнєва». Гольденцвайг також сказав, що Росія зацікавлена в ескалації конфлікту в Україні.

Рекомендуємо прочитати

У Києві нетверезий водій на елітному авто влетів у зупинку і втік

У Києві чоловік на елітному "Мересесі" влетів у зупинку громадського транспорту та втік, залишивши пасажира в авто....

Це може бути цікавим

Городские птицы научились использовать окурки для борьбы с паразитами

онстантино Масияс Гарсия (Constantino Macías Garcia) и его коллеги из Национального автономного университета Мексики исследовали поведение широко распространенных в Северн....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые разработали постель, которая сама заправляется, - видео

Постель Smartduvet Breeze создает оптимальный микроклимат и сама заправляется....