Аваков розповів подробиці затримання зі стряляниною в центрі столиці

Аваков розповів подробиці затримання зі стряляниною в центрі столиці

Сьогодні в центрі Києва біли затримані кур’єри конвертаційного центру з об’ємом обігу близько 1,5 мільярда гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр МВС Арсен Аваков.

«Стрілянина в центрі міста, по колесах який намагався сховатися автомобіля — крайній захід, але сьогодні вона була необхідна. Шахраї, кур’єри злочинної групи, намагалися сховатися -уникнути затримання на гарячому — чинили опір міліції, але — були блоковані і затримані бойовим спецпідрозділом МВС в центрі Києва», — написав міністр.

«Трохи деталей про суть операції. Мова йде про викриття банди, підозрюваної в розкраданні, організованому з «Прайм-банку» в сумі 169,8 млн. грн, а також в організації безподаткової «прокачки» готівки через фіктивні фірми конвертаційного центру з об’ємом обігу близько 1,5 мільярда гривень», — зазначає Аваков.

За його словами, сьогодні відбулося затримання кур’єрів цієї злочинної групи, які розвозили по Києву «відмиті» гроші. У машині вилучено зброю та 500 000 грн. Кур’єри затримані. Йдуть обшуку в банку і ще по 8 адресами дислокації учасників групи.

«Вилучаються значно більші суми грошей і затримуються учасники злочинної схеми. Ця спільна операція МВС та Генпрокуратури трохи пізніше буде освітлена детальніше», — сказав Аваков.загрузка...

Читайте також