Протягом вже декількох годин редакції «Надзвичайних новин» не вдається вийти на зв’язок з журналістами знімальної групи, які виїхали на нафтобазу в смт Глеваха Васильківського району Київської області, де стався потужний вибух.

Видання FaceNews, цитуючи ведучого проекту Костянтина Стогнія, повідомляє: «Подробиці повідомити не можу. Вже кілька годин як втрачено зв’язок зі знімальною групою».

Нагадаємо, що перше повідомлення про пожежу під Васильковом надійшло ще 8 червня в 17.29. Пізніше на нафтобазі стався вибух. У результаті події загинули пожежники.

Повідомляємо, що сьогодні о 8 ранку, під час спроби локалізації пожежі на нафтобазі фірми «БРСМ» у селі Крячки, що під Васильковим, стався потужний вибух однієї з ємностей з паливом, від якого здетонували інші ємності з пальним.

Від вибуху постраждало 6 пожежних. Два з них у важкому стані, двоє отримали опіки середньої тяжкості і двоє легкі поранення.

З трьома пожежниками, які були найближче до епіцентру вибуху для того щоб спробувати не допустити загоряння інших резервуарів з паливом, — зв’язку немає.загрузка...

Читайте також