Журналісти, що виїхали на місце вибуху нафтобази, не виходять на зв'язок

Протягом вже декількох годин редакції «Надзвичайних новин» не вдається вийти на зв'язок з журналістами знімальної групи, які виїхали на нафтобазу в смт Глеваха Васильківського району Київської області, де стався потужний вибух.

Видання FaceNews, цитуючи ведучого проекту Костянтина Стогнія, повідомляє: «Подробиці повідомити не можу. Вже кілька годин як втрачено зв'язок зі знімальною групою».

Нагадаємо, що перше повідомлення про пожежу під Васильковом надійшло ще 8 червня в 17.29. Пізніше на нафтобазі стався вибух. У результаті події загинули пожежники.

Повідомляємо, що сьогодні о 8 ранку, під час спроби локалізації пожежі на нафтобазі фірми "БРСМ" у селі Крячки, що під Васильковим, стався потужний вибух однієї з ємностей з паливом, від якого здетонували інші ємності з пальним.

Від вибуху постраждало 6 пожежних. Два з них у важкому стані, двоє отримали опіки середньої тяжкості і двоє легкі поранення.

З трьома пожежниками, які були найближче до епіцентру вибуху для того щоб спробувати не допустити загоряння інших резервуарів з паливом, - зв'язку немає.

Рекомендуємо прочитати

Генетики "воскресили" ДНК доисторической "загадки Дарвина"

Загадочные макраухении, напоминавшие помесь верблюдов, лам и слонов, оказались близкими родичами лошадей, носорогов и тапиров, заявляют ученые, расшифровавшие ДНК....

Це може бути цікавим

Як зараховуватимуть страховий стаж підприємцям на спрощеній системі оподаткування

З 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників податку, зобов’язані сплатити єдиний ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Китайцы стали продавать доступы к частным камерам

В последнее время в моду вошла новинка: смарт-камеры, используемые для видеонаблюдения....