Жителям Києва радять пити більше молока через пожежу на нафтобазі

Жителям Києва радять пити більше молока через пожежу на нафтобазі

У Державній службі з надзвичайних ситуацій радять жителям столиці пити багато молока, щоб не отруїтися токсинами від пожежі на нафтобазі під Києвом.

В той же час рятувальники закликають утриматися від споживання будь-якої городини (овочів та фруктів з власних городів), не потрапляти під дощі.

«У випадку, якщо цього не вдалося уникнути, — потрібно ретельно вимитись й випрати одяг», — підкреслюється в повідомленні.

В ДСНС зазначають, що під час горіння нафтопродуктів під Києвом у повітря викидається багато токсичних речовин, у тому числі діоксини, що є небезпечним для здоров’я людей, а також багато побічних речовин, у тому числі чадний газ.

«Зараз все залежить від того, куди дме вітер, але рекомендується жителям прилеглих населених пунктів виїхати на кілька днів, щоб не дихати отруєними речовинами. Дітей і старших людей точно треба евакуювати… Хмара від пожежі поступово розсіється, але якщо буде дощ, отрута буквально буде падати на населені пункти«, — наголошується у повідомленні.

Також пропонується тримати вікна зачиненими. При цьому визнають, що, «однак, сильно це не допоможе, коли на вулиці спека«.

Читайте такожКандидат від Тигипка купляє виборців за молокозагрузка...

Читайте також

Коментарі