Кличко наказав перевірити усі нафтобази і заправки у столиці

Мер Києва Віталій Кличко підпише розпорядження про перевірку усіх нафтобаз та автозаправок в столиці на дотримання пожежної безпеки. Про це він заявив у Васильківському районі, де вже добу гасять пожежу на нафтобазі.

“У зв’язку з пожежею на нафтобазі у Васильківському районі та пожежами, які почастішали на об’єктах у Києві, я підпишу розпорядження перевірити усі нафтобази та  автозаправки в столиці на дотримання пожежної безпеки. Такої катастрофи, як під Києвом, повторитися не повинно!” – наголосив Віталій Кличко.

Сьогодні Київський міський голова відвідав Васильківський район, щоб проконтролювати роботу київських служб, задіяних у ліквідації масштабної пожежі на нафтобазі.

“У зв’язку з надзвичайними подіями, які відбуваються тут, на нафтобазі, у Києві створений оперативний штаб. Зараз тут на місці пожежі працюють 14 швидких зі столиці і 29 машин техніки київської ДСНС. На під’їздах до столиці організовані 2 пости, які перевіряють наявність у повітрі небезпечних продуктів горіння. Лікарні Києва і опіковий центр у стані оперативної готовності, і у разі необхідності можуть приймати людей”, - зазначив Віталій Кличко в коментарі журналістам на місці події.

Мер також розповів, що рятувальникам, які локалізують пожежу, не вистачає протигазів. І київське КП "Київмедспецтранс" готове надати 500 протигазів для роботи рятувальних служб.

Відповідаючи на запитання про екологічну ситуацію і результати замірів на постах, мер відзначив, що на даний час у повітрі в Києві не зафіксовані продукти горіння.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

В ГПУ анонсировали масштабные операции по задержанию коррупционеров

Генеральный прокурор Юрий Луценко анонсировал проведение еще более масштабных спецопераций чем та, которую провели в отношении экс-налоговиков времен Виктора Януковича....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть