Кличко наказав перевірити усі нафтобази і заправки у столиці

Мер Києва Віталій Кличко підпише розпорядження про перевірку усіх нафтобаз та автозаправок в столиці на дотримання пожежної безпеки. Про це він заявив у Васильківському районі, де вже добу гасять пожежу на нафтобазі.

“У зв’язку з пожежею на нафтобазі у Васильківському районі та пожежами, які почастішали на об’єктах у Києві, я підпишу розпорядження перевірити усі нафтобази та  автозаправки в столиці на дотримання пожежної безпеки. Такої катастрофи, як під Києвом, повторитися не повинно!” – наголосив Віталій Кличко.

Сьогодні Київський міський голова відвідав Васильківський район, щоб проконтролювати роботу київських служб, задіяних у ліквідації масштабної пожежі на нафтобазі.

“У зв’язку з надзвичайними подіями, які відбуваються тут, на нафтобазі, у Києві створений оперативний штаб. Зараз тут на місці пожежі працюють 14 швидких зі столиці і 29 машин техніки київської ДСНС. На під’їздах до столиці організовані 2 пости, які перевіряють наявність у повітрі небезпечних продуктів горіння. Лікарні Києва і опіковий центр у стані оперативної готовності, і у разі необхідності можуть приймати людей”, - зазначив Віталій Кличко в коментарі журналістам на місці події.

Мер також розповів, що рятувальникам, які локалізують пожежу, не вистачає протигазів. І київське КП "Київмедспецтранс" готове надати 500 протигазів для роботи рятувальних служб.

Відповідаючи на запитання про екологічну ситуацію і результати замірів на постах, мер відзначив, що на даний час у повітрі в Києві не зафіксовані продукти горіння.

Рекомендуємо прочитати

Подводные роботы помогут подлодкам искать подлодки

Агентство перспективных оборонных разработок (DARPA) Пентагона заказало британской компании BAE Systems разработку автономных подводных необитаемых аппаратов, которые ....

Це може бути цікавим

Ученые сделали неожиданный вывод относительно диет

Исследователи из Юго-Западного медицинского центра Техасского университета показали, что эффективность похудения в большей степени связана со временем приема пи....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві cпланували будівництво п'ятої лінії метро

У Києві планують побудувати п'яту лінію метро, яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу....