Білоруські військові збили російський безпілотник

До редакції TUT.BY звернувся користувач порталу, який розповів, що став очевидцем того, як білоруські військові збили російський безпілотник.

Про це повідомила "Наша Ніва".

 - 28 травня я гостював у друзів в Мстиславському районі Могильовської області. Коли я ввечері катався на велосипеді в районі села Картижи, то помітив у повітрі, десь в 200 метрах над землею маленький літачок, - розповів Валентин.

Він зупинився поспостерігати за польотом, і побачив прямо над літаком спалах, а потім почув звук «як при салюті». Літак перекинувся в повітрі і впав неподалік від лісу.

 - Я спочатку не міг зрозуміти, що сталося, але коли через кілька хвилин під'їхав до місця падіння літака, то побачив, що він зовсім невеликий - метра три в довжину і два в ширину, і без льотчика. Тоді я зрозумів, що це безпілотник, - пояснив свідок, зазначивши, що не побачив будь-яких розпізнавальних знаків на фюзеляжі.

За словами очевидця, хвилин через 10 після падіння безпілотника на місце події прибули білоруські військовослужбовці на двох машинах, «УАЗ» і «Уралі».

 - Вони оточили місце падіння і стали мене розпитувати, що я бачив, а потім попросили піти, - розповів Валентин.

Приїхавши додому, свідок спробував самостійно впізнати безпілотник. Валентин вважає, що найбільше побачений їм літальний апарат схожий на БПЛА «Птеро-G0", зі складу безпілотного авіаційного комплексу «Птеро-СМ» російського виробництва.

Судячи з опису апарату на сайті виробника, він призначений для ведення «аеро- і фотозйомок, вуличних та лінійних об'єктів, оцінки радіоелектронної обстановки, в тому числі виявлення джерел перешкод і вимірювання діаграми спрямованості антенних систем».

Такі комплекси, принаймні за офіційними повідомленнями Міністерства оборони, не перебувають на озброєнні білоруського армії, але активно використовуються в російській. Відзначимо, що комплекси «Птеро-СМ» також використовуються і іншими російськими структурами - МНС, поліцією і т.д.

Рекомендуємо прочитати

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....

Це може бути цікавим

У Києві розпочався фестиваль плавучих клумб

На воду спустили 12 "дизайнерських клумб"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS`18: стало известно расписание

Организатором уже 15-го сезона Mercedes-Benz Kiev Fashion Days является парижская LMG Group....