Затримано командира диверсантів «ДНР», який готував теракт

Затримано командира диверсантів «ДНР», який готував теракт

Під час підготовки терористичного акту в Запорізькій області затримано «командира» диверсійної групи «ДНР».

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Як вказано, у грудні 2014 – січні 2015 року терорист пройшов спеціальну підготовку у розвідувально-диверсійному таборі у м. Ростов-на-Дону (РФ).

«Повернувшись на територію, тимчасово контрольовану бойовиками, він під керівництвом російського куратора на прізвисько «Хан» готував диверсантів. Затриманий, відомий серед бойовиків під прізвиськом «Сахара», з жовтня 2014 року керував різними диверсійними підрозділами незаконних збройних формувань бойовиків, у тому числі терористів з «Оплоту», — повідомили в СБУ.

Бойовик здійснював збір інформації щодо кількості, дислокації та руху бойових підрозділів Збройних сил України на території Донецької, Харківської та Запорізької областей.

«На основі зібраної інформації, готував детальні «інструкції» диверсійним групам для здійснення терористичних актів проти українських військовослужбовців та мирних жителів», -зазначили у прес-центрі СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.загрузка...

Читайте також

Коментарі