Кличко вступився за побитих представників ЛГБТ

Кличко вступився за побитих представників ЛГБТ

Мер Києва Віталій Кличко вимагає покарати молодиків, які вчинили провокацію і сутички на «Марші рівності» в столиці.

«Я вважаю, що політичні сили, які виступали проти маршу, «підігріли» ситуацію, намагаючись створити собі сумнівний піар на темі прав меншин, — зазначив Кличко. — За кілька днів до маршу я закликав політичні сили і громадські організації не розпалювати ворожнечу і не створювати протистояння в столиці навколо «Маршу миру». Сьогодні міліція виконувала свій обов’язок, забезпечуючи порядок на марші. І те, що відбулося, коли агресивні молодики нападали на учасників маршу, вступили в сутички з правоохоронцями, є неприпустимим. Особливо в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії, правопорядок в містах, безпека — це головне. Тому всі, хто чинив безлад, повинні бути жорстко покарані. Я особисто беру це питання під контроль», — наголосив Віталій Кличко.

Він відзначив, що у Києві не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань.

Раніше Кличко закликав не створювати напруги в столиці та звернувся до організаторів маршу утриматися від його проведення, а до політичних сил — не чинити провокацій та поважати права меншин.загрузка...

Читайте також

Коментарі