Порошенко розповів, коли продасть Roshen

Порошенко розповів, коли продасть Roshen

Президент Петро Порошенко заявляє, що найближчим часом передасть свій пакет акцій корпорації Roshen в інвестиційний банк «Ротшильд». Про це він повідомив на прес-конференції в п’ятницю, пише Українська правда.

«Щоб припинити інсинуації я найближчим часом, в нас уже готова і повністю узгоджена – угода про передачу в траст Ротшильду — компанії з бездоганною репутацією — свого пакету акцій  в Рошені. Саме для того, щоб прізвище Порошенко серед власників не значилось», — заявив він.

Порошенко також повідомив, що є три покупці, які проводять перевірку «Рошену», а щодо Ліпецької фабрики заначив, що вона «заарештована російською владою», і поки не має покупців.

«Це була моя ініціатива (продати фабрику — ред), і я буду все робити, щоб це здійнити, але я не буду замість того, щоб виконувати свої президентськими зобов’язаннями, бігати по світу і шукати покупців», — заявив він.

«Я уклав угоду з всесвітньовідомим інвестиційним банком, який зараз проводить роботу з пошуку покупців. Зараз три покупці роблять правову і фінансову перевірку Рошену», — сказав він.

Читайте також: Порошенко заявив, що не проти проведення Маршу рівності у Києві.загрузка...

Читайте також

Коментарі